Eventy

Organizujeme HR podujatia viacerých formátov.
BACK

Coffee & Cake

Popoludňajšie posedenia HR špecialistov a riadiacich zástupcov firiem pri káve a koláči, ktoré sa nesú vždy na určitú HR tému. Zaoberáme sa témami od výberu kandidátov, cez onboarding, školenia, otázkami personalistiky, miezd, ale aj reoganizácii, rozvoja zamestnancov a mnohé iné. Podujatia sa organizujú raz do mesiaca vo vybraných mestách na Slovensku.

PRIHLÁSIŤ SA
HR Coffee & Cake
Drinks

Drinks

HR Drinks sú neformálne networkingové stretnutia pre spoznávanie sa pri voľných HR debatách. Organizujeme ich najmä v Košiciach, ale postupne chystáme aj iné mestá. Sú organizované príležitostne, obyčajne podvečer a v dobrých lokálnych baroch alebo reštauráciách. Príležitostne si organizujeme HR Drinks aj online. 🙂

PRIHLÁSIŤ SA
HR Tour

Talks

HR Talks je prednáškový formát, ktorý sa zameriava na jednu vybranú tému z oblasti HR a do hĺbky ju analyzuje a diskutuje. Téma je prednášaná profesionálom z oboru s dlhoročnou skúsenosťou v danej téme, doplnené prípadovými štúdiami. Podujatia sa organizujú príležitostne, keď sa nájdu vhodní prednášajúci, resp. sa prejaví záujem o konkrétnu tému.

Prihlásiť sa

HR Talks
HR Tour

Tour

HR Tour je séria prednášok, kde prinášame rôzne HR témy do prostredia, kde HR nie je možno až tak často diskutované, alebo kde sa málokedy dostanú profesionáli z HR oblasti. Prednášky robíme na stredných, vysokých školách a univerzitách a prípadne na pozvanie aj vo firmách. Prednášky propagujú zaujímavé možnosti kariéry v oblasti HR, prinášajú trendy a inšpiráciu zo sveta biznisu.

Prihlásiť sa

HR Tour